Kadra pedagogiczna

Nasze Panie są niewyczerpanym źródłem twórczej energii i zapału. Entuzjazm, kwalifikacje i bogaty warsztat pracy gwarantują wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Tworzymy miłą, ciepłą atmosferę która sprawia, że każde dziecko czuje się u nas jak w domu.

Lilianna Ożadowicz – właściciel / dyrektor  przedszkola

Nauczyciel dyplomowany. Pedagog z wieloletnim stażem pracy w państwowych placówkach oświatowych na stanowiskach: nauczyciela i dyrektora Państwowego Przedszkola w Tulcach, pedagoga szkolnego w Gminnym Zespole Szkół w Kleszczewie, wicedyrektora Zespołu Szkół w Tulcach. Kwalifikacje: studia magisterskie na wydziale pedagogicznym UAM w Poznaniu, Organizacja i zarządzanie placówkami oświatowymi, studia podyplomowe - ewaluacja pedagogiczna

Lucyna Mikołajczak- dyrektor ds. pedagogicznych

Nauczyciel przedszkola z wykształcenia i zamiłowania,  wieloletni dyrektor  przedszkola publicznego. Wyższe wykształcenie magisterskie, nauczyciel dyplomowany. Przekonana, że w przedszkolu najważniejsza jest ciepła, serdeczna atmosfera pełna akceptacji i zrozumienia dla dzieci. Nauczyciel to osoba która towarzyszy dziecku w jego indywidualnym wszechstronnym rozwoju.

Katarzyna Pietrzykowska - nauczyciel prowadzący grupę Słoneczka


Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego, pedagogiem, oligofrenopedagogiem oraz trenerem Edukacji przez ruch wg Doroty Dziamskiej. Lubię pracę z dziećmi, ponieważ daje mi wiele radości i satysfakcji, a każdy dzień przynosi nowe doświadczenia. Wobec dzieci jestem przyjazna i życzliwa, a zarazem konsekwentna i wymagająca. W wolnych chwilach oglądam kino wschodnie, słucham muzyki orientalnej oraz wykonuję rękodzieło.

 

Anna Rybak- nauczyciel prowadzący grupę 3-latków

 

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. W tym roku mam zaszczyt pracować jako
wychowawca gr Jeżyków -  najstarszej grupy w przedszkolu. Nadal się uczę i na chwilę
obecną mogę powiedzieć, że każdy uśmiech dziecka daje mi siłę do dalszej pracy. Bardzo lubię
pracę z dziećmi i uczę się od nich tak samo, jak one uczą ode mnie . Każde ich nowe osiagnięcie wywołuje uśmiech na mojej twarzy , dzięki czemu mam dla kogo budzić się rano. Poza pracą każdą wolną chwilę spędzam czas z moimi psami od których uczę się cierpliwości i dzięki nim patrzę inaczej na otaczający mnie świat.

Justyna Sztylka- Laskowska- nauczyciel prowadzący grupę Misiów


Absolwentka uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku pedagogika: edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim oraz doradztwo zawodowe i personalne. Jestem wychowawcą najmłodszej grupy w przedszkolu- Misiów. Lubię pracę z dzicmi gdyż wymaga ona m.in. bycia dynamicznym i elastycznym, co jak najbardziej pasuje do mojej osobowości. Ponadto obserwacja zmian zachodzących w rozwoju dzieci daje mi ogromne poczucie satysfakcji oraz dodaje sił do działania. Dodatkowo podczas przebywania z dziećmi można się dobrze bawić (razem z nimi oczywiście), co sprawia, że bardzo lubię swoją pracę.

Natalia Kurzawska - nauczyciel prowadzący grupę Sówek

Natalia Małecka- psycholog

Jestem psychologiem i  certyfikowanym psychoterapeutą systemowym. W przedszkolu spotykam się z dziećmi i nauczycielami starając się sprowadzać psychologiczną teorię na działanie praktyczne sprzyjające rozwojowi dzieci. Dzieci ze wszystkich grup, wraz ze mną, uczestniczą w programie "Spotkania z Leonem". Każdego dnia staram się, aby czuły się bezpiecznie, wspólnie z nauczycielami grup udzielam im adekwatnego do potrzeb wsparcia psychologiczno- pedagogicznego. Swoją pomoc zapewniam także Rodzicom dzieci z naszego przedszkola.

Paulina Mikulińska - Kusik - nauczyciel - terapeuta

 

Jestem magistrem pedagogiki specjalnej, certyfikowanym terapeutą dzieci z autyzmem, trenerem TUS oraz nauczycielem wychowania przedszkolnego. W Bajkowej Krainie pracuję na stanowisku terapeuty dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, prowadzę zajęcia terapii indywidualnej, grupowej, zajęcia sensoplastyczne oraz trening umiejętności społecznych.          Zajęcia urozmaicam wykorzystując różne metody pracy jak: zabawy z chustą Klanzy czy zabawy wg  V. Sherborne, tak by było kolorowo, żywo i wesoło. Swoją pracę  kocham za to, że mogę obserwować zmiany jakie zachodzą w dzieciach pod wpływem zajęć, a każdy sukces dziecka jest również moim sukcesem, który nadaje sens temu co robię. Aby skutecznie wspomagać dzieci i ich rodziców, wciąż sukcesywnie zdobywam nowe kwalifikacje i poszerzam swoją wiedzę poprzez udział w różnorodnych szkoleniach i konferencjach.

Elżbieta Nogaj- nauczyciel - terapeuta

Ukończyłam studia wyższe na kierunku pedagogika o specjalizacji pedagogika opiekuńczo wychowawcza, psychopedagogika specjalna,a także studia podyplomowe wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe. W przedszkolu pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, oraz w Grupie Żabek. Bardzo lubię pracę z dziećmi, a każde ich  najmniejsze osiągnięcie daje mi bardzo dużo satysfakcji i wywołuje uśmiech na mojej twarzy. W wolnym czasie spędzam czas na wykonywaniu różnych ozdób z makaronu. Bardzo lubię czytać książki. Czas wakacyjny lubię spędzać na górskich, wędrówkach zwłaszcza Bieszczadach.

Ewelina Ornatek - nauczyciel - terapeuta

 

Jestem absolwentką wydziału pedagogicznego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, oligofrenopedagogiem, a także ukończyłam kurs do pracy z osobami ze spektrum autyzmu. W Bajkowej Krainie pracuję z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Praca ta przynosi mi wiele satysfakcji, każdy postęp dziecka jest powodem do radości. Ponadto dziecięcy uśmiech i bezpośredniość sprawiają, że świat jest piękny. 
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, fanką jazdy rowerem i długich spacerów.

Daria Czekalska- nauczyciel - terapeuta

 

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku Oligofrenopedagogika z terapią autyzmu. Aktualnie podjęłam studia magisterskie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ukończyłam także kurs doskonalący - Terapia behawioralna dzieci z autyzmem. W przedszkolu pracuję jako pedagog specjalny. 

Agata Botko - nauczyciel - terapeuta

Anna Staszyńska- nauczyciel - terapeuta

 Nauczyciel wychowania przedszkolnego, po kursie do pracy z osobami z autyzmem, teolog.

Justyna Kazińska - nauczyciel - terapeuta

Agnieszka Pachela - psycholog

Karolina Radziemska - neurologopeda

  Anna Urkiel - logopeda

Anna Krupa - nauczyciel - pomoc pedagogiczna

 

 

Razem z nami

Nasze przedszkole posiada własną, odpowiednio wyposażoną, kuchnię w której każdego dnia przygotowywane są świeże posiłki dla przedszkolaków. Pani Alicja  dba o to, żeby dania były urozmaicone i dostosowane do potrzeb żywieniowych małych dzieci. Jemy więc smacznie, zdrowo i w przyjaznej atmosferze! Natomiast Pani Małgosia dba o to, aby w naszym przedszkolu było zawsze czysto i przyjemnie

 

Zapraszamy do polubienia naszej strony!

Tam znajdziecie Państwo zdjęcia i najbardziej aktualne relacje z życia naszej przedszkolnej społeczności.https://www.facebook.com/NiepublicznePrzedszkoleBajkowaKraina/

Ostatnio dodana galeria