KADRA

Nasi Nauczyciele są niewyczerpanym źródłem twórczej energii i zapału. Entuzjazm, kwalifikacje i bogaty warsztat pracy gwarantują wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Tworzymy miłą, ciepłą atmosferę która sprawia, że każde dziecko czuje się u nas jak w domu.

Dyrekcja

Lilianna Ożadowicz– Dyrektor ds. organizacyjnych/Organ prowadzący przedszkole.
Nauczyciel dyplomowany, pedagog z wieloletnim stażem pracy. Uważa, że połączenie doświadczenia z młodością i entuzjazmem do działania to najlepszy przepis na sukces w edukacji.

Lucyna Mikołajczak– Dyrektor ds. pedagogicznych
Nauczyciel dyplomowany, wieloletni dyrektor przedszkola. Przekonana, że w przedszkolu najważniejsza jest ciepła, serdeczna atmosfera pełna akceptacji i zrozumienia dla dzieci.

Natalia Małecka– Koordynator ds. pomocy psychologicznej.
Psycholog, psychoterapeuta. Stara się sprowadzać psychologiczną teorię na działanie praktyczne sprzyjające rozwojowi dzieci. Docenia rolę relacji i ma głowę pełną pomysłów.

Nauczyciele prowadzący grupę

Pani Kasia P.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego oligofrenopedag oraz trener metody Edukacji przez Ruch wg. Doroty Dziamskiej, nauczyciel j. angielskiego. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Jest przyjazna i życzliwa, a zarazem konsekwentna i wymagająca. W wolnych chwilach ogląda kino wschodnie, słucha muzyki orientalnej oraz wykonuje rękodzieło.

Pani Justyna Sz.- L.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego z uprawnieniami do nauki j. angielskiego. Lubi pracę z dziećmi gdyż wymaga ona bycia dynamicznym i elastycznym, co jak najbardziej pasuje do jej osobowości. Ponadto obserwacja zmian zachodzących w rozwoju dzieci daje jej ogromne poczucie satysfakcji oraz dodaje sił do działania.

Pani Natalia K.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Terapeuta pedagogiczny.
Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję i dzięki niej spełnia swoje marzenia. W wolnych chwilach spędza czas ze swoimi dziećmi, śpiewa i dużo czyta, bo lubi uczyć się nowych rzeczy.

Pani Ania R.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego. Bardzo lubi pracę z dziećmi i uczy się od nich tak samo, jak one uczą się od niej. Każde ich nowe osiągnięcie wywołuje uśmiech na jej twarzy. Poza pracą każdą wolną chwilę spędza ze swoimi psami od których uczy się cierpliwości i dzięki którym patrzy inaczej na otaczający ją świat.

Pani Karolina R.
Neurologopeda, zajmuje się terapią logopedyczną dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych skupiając się na rozwijaniu ich komunikacji. Prywatnie spełniona żona i mama, wielbicielka kryminałów.

Pani Elżbieta N.
Pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Wciąż rozwija swoją wiedzę na temat nowych sposobów terapii dzieci z autyzmem. Nie ma dla niej zadań niemożliwych. Praca z dziećmi jest dla niej nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań terapeutycznych oraz jej własnego rozwoju zawodowego.

Pani Anna U.
Logopeda, lubi to co robi. Nieustannie rozwija swój wasztat pracy. Kontakt z dziećmi daje jej dużo radości. W swojej pracy zawodowej wspiera także osoby starsze.

Pani Justyna K.
Pedagog specjalny, w swojej pracy jest cierpliwa i łagodna, a zarazem wyznaczająca bezpieczne dla dziecka ramy. Każdy dzień stara się traktować jako niepowtarzalną szansę. Kiedy przynosi do przedszkola swoje ciasto wszyscy proszą o dokładki.

Pani Paulina M.- K.
Terapeuta dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, prowadzi zajęcia terapii indywidualnej, grupowej, zajęcia sensoplastyczne oraz trening umiejętności społecznych. Swoją pracę kocha za to, że może obserwować zmiany jakie zachodzą w dzieciach pod wpływem zajęć. Każdy sukces dziecka jest również jej sukcesem, który nadaje sens temu co robi.

Pani Anna K.
Pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego. W swojej pracy stara się dostrzegać indywidualne potrzeby i zainteresowania dzieci oraz wspierać ich harmonijny rozwój.

Pani Anna S.
Oligofrenopedagog, terapeuta dzieci z autyzmem, nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczycielem religii. Zawsze służy dobrym słowem i wsparciem.

Pani Daria Cz.
Oligofrenopedagog, specjalista terapii autyzmu. W przedszkolu pracuje jako pedagog specjalny. Pomysłowy nauczyciel, umie wyznaczać dzieciom cele adekwatne do ich możliwości oraz motywować do ich realizowania.

Pani Aneta Z.
Psycholog, prowadzi terapie indywidualne. Jest też nauczycielem wspomagającym w jednej z grup. Cierpliwa i z łagodnym usposobieniem.

Pomoce pedagogiczne:
Pani Ola i Pani Ania.

Pyszne posiłki przygotowuje dla przedszkolaków Pani Benia, której życzliwe usposobienie umila każdemu dzień w przedszkolu. O czystość i dezynfekcję pomieszczeń dba Pani Małgosia.