KADRA

Nasi Nauczyciele są niewyczerpanym źródłem twórczej energii i zapału. Entuzjazm, kwalifikacje i bogaty warsztat pracy gwarantują wychowanie i nauczanie na najwyższym poziomie. Tworzymy miłą, ciepłą atmosferę która sprawia, że każde dziecko czuje się u nas jak w domu.

Dyrekcja

Lilianna Ożadowicz– Dyrektor ds. organizacyjnych/Organ prowadzący przedszkole.
Nauczyciel dyplomowany, pedagog z wieloletnim stażem pracy. Uważa, że połączenie doświadczenia z młodością i entuzjazmem do działania to najlepszy przepis na sukces w edukacji.

Aleksandra Adamczyk– Dyrektor przedszkola
Nauczyciel wychowania przedszkolnego z wieloletnim stażem pracy i kilkuletnim doświadczeniem w zarządzaniu oświatą. Przekonana, że w przedszkolu najważniejsza jest ciepła, serdeczna atmosfera pełna akceptacji i zrozumienia dla dzieci oraz stały rozwój i podnoszenie jakości pracy.

Natalia Małecka– Koordynator ds. pomocy psychologicznej.
Psycholog, psychoterapeuta. Stara się sprowadzać psychologiczną teorię na działanie praktyczne sprzyjające rozwojowi dzieci. Docenia rolę relacji i ma głowę pełną pomysłów.

Nauczyciele prowadzący grupę oraz nauczyciele specjaliści

Pani Kasia P.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedag oraz trener metody Edukacji przez Ruch wg Doroty Dziamskiej. Tworzone przez nią zajęcia bazują na muzyce, piosenkach oraz zabawach ruchowych z językiem angielskim. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Jest osobą przyjazną oraz pogodną, której uśmiech towarzyszy każdego dnia w pracy z dziećmi „śmiech to najmniejszy dystans między dwojgiem ludzi”. W wolnych chwilach ogląda kino wschodnie, słucha muzyki orientalnej oraz czerpie siłę podczas spacerów na łonie natury.

Pani Agnieszka B.
Pedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. W pracy z najmłodszymi najbardziej ceni sobie ich szczerość oraz radość życia. Uważa, że w każdym dziecku kryje się niesamowity potencjał, który trzeba prawidłowo pobudzać, aby chciało odkrywać świat. Tworząc ciepłą i przyjazną atmosferę będzie starała się każdemu wychowankowi zapewnić poczucie akceptacji i bezpieczeństwa.

Pani Natalia K.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Terapeuta pedagogiczny.
Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję i dzięki niej spełnia swoje marzenia. W wolnych chwilach spędza czas ze swoimi dziećmi, śpiewa i dużo czyta, bo lubi uczyć się nowych rzeczy.

Pani Izabela K.
Padagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego, edukator zdrowia. Praca z dziećmi jest dla niej nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania różnych rozwiązań.

Pani Małgorzata K.
Psycholog, terapeuta pedagogiczny, trener umiejętności społecznych. W relacji z dziećmi najbliższe jej są założenia rodzicielstwa bliskości i self- regulation. Prowadzi zajęcia terapii indywidualnej, grupowej, zajęcia sensoplastyczne oraz trening umiejętności społecznych.

Pani Elżbieta Cz.
Pedagog specjalny, oligofrenopedagog i terapeuta dzieci ze spektrum autyzmu. Na co dzień otwarta, elastyczna i pomysłowa. Pracę z dziećmi traktuje jako cenną lekcję kreatywności oraz dobrej zabawy. Ponadto nieustające postępy w rozwoju i samodzielności dzieci dodają jej sił do dalszego działania.

Pani Anna U.
Logopeda, lubi to co robi. Nieustannie rozwija swój warsztat pracy. Kontakt z dziećmi daje jej dużo radości. W swojej pracy zawodowej wspiera także osoby starsze.

Pani Nicole Sz.
Psycholog, socjoterapeuta, prowadzi terapie indywidualne i grupowe. Praktyk metody Kid’s Skills – Jestem z Ciebie dumny! Psychoterapeuta w procesie certyfikacji w podejściu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pomaga zdobywać pożądane umiejętności przez dzieci i przezwyciężać trudności z emocjami i zachowaniem.

Pani Patrycja N.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Uważa, że praca z dziećmi wnosi do życia wiele pozytywnych doświadczeń i radości. Główne cechy osobowości, które posiada to dokładność, empatia oraz poczucie humoru. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki i chodzić do kina.

Pani Anna K.
Pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego. W swojej pracy stara się dostrzegać indywidualne potrzeby i zainteresowania dzieci oraz wspierać ich harmonijny rozwój.

Pani Joanna K.
Nauczyciel wychowania przedszkolnego, certyfikowany instruktor tańca. Uwielbia taniec i pracę z dziećmi. Łącząc te dwie pasje spełnia swoje marzenia.

Pani Daria M.
Oligofrenopedagog, specjalista terapii autyzmu. W przedszkolu pracuje jako pedagog specjalny. Pomysłowy nauczyciel, umie wyznaczać dzieciom cele adekwatne do ich możliwości oraz motywować do ich realizowania.

Pani Lilianna P.
Psycholog, terapeuta dzieci z autyzmem. Każdy sukces dziecka jest również jej sukcesem, który nadaje sens temu co robi. W pracy z dziećmi kieruje się uwzględnianiem ich potrzeb i predyspozycji.

Pan Adam Cz.
Psycholog, terapeuta dzieci z autyzmem. Uważa, że bardzo dobrze rozumie osoby z każdą niepełnosprawnością. Prywatnie małżonek i ojciec trzyletniego syna. Uwielbia podróże i indyjską kuchnię.

Pomoce pedagogiczne:
Pani Marysia- Pomoc nauczyciela przedszkola. Jedna z pierwszych absolwentek naszej placówki. Tak pokochała przedszkole, że wróciła tutaj – teraz już w innej roli.

Pani Ania i Pani Iza- pomoce nauczyciela przedszkola.

Kuchnia i prace porządkowe:

Pyszne posiłki przygotowuje dla przedszkolaków Pani Benia, której życzliwe usposobienie umila każdemu dzień w przedszkolu. O czystość i dezynfekcję pomieszczeń dba Pani Małgosia.